Kalp hastalıkları web sitemize hoşgeldiniz, 13 Nisan 2024
REKLAM ALANI
Anasayfa » hakkimda

hakkimda

Osman Bey 1994 yılında, bilgisayar ve yazılım macerasına, ilk olarak Q Basic dilinde program yazarak başladı. Dos sistemini, o zamanların 5000 marklık bir yazılımını silerek öğrendi. Sonrasında, kendisine eğitim veren kişilerin, kendisine soru sorduğu bir duruma geldi.

Visual basic programını da sular seller gibi yuttuktan sonra, kendisine kaşık çeşitleri verip, istediğin kaşığı kullan diye programlama dillerinin aksine, kaşığın tipini ve nevini kendisinin oluşturduğu Java Programlama diline geçiş yaptı. Böylece kare kaşıkta üretmeye muktedir oldu. Java programlama dilinde son teknoloji Java Server Faces ( JSF) ve java programlama dilinde nirvana noktası JPA( Java Persistance Api) ile Web tabanlı çeşitli belediye yazılımları yazdı.

En son Web sitesi kurup, belirli kelimelerde SEO yaparak ilk sıralara çıkma eylemi çok hoşuna gitti ve bu minval üzere devam etti. Farklı web siteleri kurup farklı firmalara da SEO hizmetini vermeye devam etti. Yazarın hali hazırda 15 adet Web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitelerinin çoğunu kendi çabalarıyla ve çeşitli doktor, mühendis ve akedemisyenlerin katkılarıyla, Türkiye’deki kişilerin bulamadığı yabancı kaynaklı bilgilerin Türk Milletine kazandırılması şeklinde oluşturdu.

Yazar tüm bunları

Bizi takip edin- follow us !

Sorularınızı artık facebook grubumuzdan da sorabilirsiniz.

You can ask your questions from facebook page! Kalp-Hastaliklari Facebook Adresi