Kalp Hastaliklari sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2021

Gözlüklerinizden kurtulun… Take out your glasses… Konu1

,
Gözlüklerinizden kurtulun… Take out your glasses… Konu1

Göz Doktoru Gözlük Kullanmamanızı tavsiye ediyor…

Bu yazı dizimiz, klasik tıbbi prensiblerin dışına çıkarak gözlerinizi tedavi edebilmek üzerine olacaktır. Standart doktorların bu durumu gözardı ettikleri, gözün astigmat, hipermetrop ve miyop durumlarında tedavinin olmadığını sadece gözlük kullanmanızı söylediklerini biliyoruz. Gözlüklerinizden kurtulmanız mümkündür. Üstelik gözlüklerinizden kurtulmak için çok fazla para ödemenize, yok efendim lazer ile gözünüzü yaktırmanıza gerek yoktur. İçinizden bu hareketleri yapıp tecrübe sahibi olanlar, yani gözü iyileşmiş olanlar için, gözlüksüz hayat ve bu hayatın çok rahat bir şekilde ulaşılabileceği artık bir muamma olmaktan çıkmıştır.

 

Bozulmuş gözleri, yazı dizimizde yazacağımız metodlarla tedavi ederek düzeltmede lüzumlu kaideler, normal gözlerin tabii bir şekilde ve otomatik olarak yapabildikleri basit hareketlerden ibarettir. Burada göz egzersizlerinin gayesi, hasta göze, normal görme özelliğini ve büyüme küçülme özelliğini takip etmesini kontrol için gerekli reaksiyonları inşa etmede lüzumlu nöro müskülar, yeni sinir kasları alışkanlığını kazandırmaktır.

Klasik mekteplerde bunu ve iş birliğini kabul etmesini takdirle karşılamamıza rağmen, böyle bir şeyin olmasını beklemiyoruz. Biz başka bir yoldan yürüyoruz. Kafanızdakileri tamamiyle unutun. Bu yol çok yeni bir yoldur. Biz gözlüksüz yaşamın mümkün olduğunu ve bizim yazı dizimizi okursanız gözlüksüz yaşama sahip olabileceğinize eminiz. Bütün ömür boyu yaptığınız bu egzersizlerle gözünüz bozulmayacak, görmeniz düzelecektir. Astigmat, miyop ve hipermetrop vb. göz kusurlarını tamamiyle gideriyoruz. Bunun için gidip yüksek meblağlar ödemenize gerek yok.

Gözlüksüz yaşam artık sizinde hakkınız.

 

Dr. Emin

 

 

 

Etiketler:

Kalp üzerine her türlü bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz. Lütfen arama yapınız ve ilgilendiğiniz konuyu okuyunuz. Bu site kar amacı güdülmeden kurulmuştur. Siz de sorularınızı sorabilir, facebook fan sayfamıza üye olabilirsiniz. Ne kadar çok bilgi olursa o kadar çok insan bilgilenir ve hastalıklarından kurtulur.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.